Ekibimiz


Dr. Dt. Handan ALTUĞ

ORTODONTİ UZMANI

1971 yılında Malatya'da doğdum. Babamın mesleği dolayısı ile ilk ve orta öğrenimimi yurdun çeşitli illerindeki okullarda tamamladım.

1988-1993 yılları arasında Ankara üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olarak Diş Hekimi ünvanını aldım. 1994 yılında TSK  de Diş Tabip Subay olarak göreve başladım. Doktora ve uzmanlık eğitimimi 1998-2002 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisinde yaparak Ortodonti Uzmanı ünvanımı aldım. Sonraki yıllarda sırasıyla Diyarbakır Asker Hastanesi , Etimesgut Hava Hastanesi ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi Diş Hekimliği Bilimleri Merkezi Ortodonti Anabilim Dalında Ortodonti uzmanı olarak  çalıştım. 20 yıllık hizmetimin ardından 2014 yılında TSK den emekli olarak serbest muayenehane hekimi olarak çalışmaya başladım.

Ceyda Nur Taşcı

2002 İzmir doğumluyum. İlk ve orta öğrenimi İzmir'de tamamladım. 2020 yılında Güzelcan Kardeşler Sağlık Meslek Lisesinden, 2022 yılında Celal bayar Üniversitesi Laboratuvar Teknolojisi Programından mezun oldum. Diş hekimliği asistanlığı yapmaktayım. Orta derece İngilizce bilmekteyim.